Про нас


Дошкільний навчальний заклад “Золотий ключик” підпорядкований управлінню освіти і науки Сумської міської ради; розташований у Курському мікрорайоні по вул. Ковпака.

         На території дошкільного закладу розміщені 13 ігрових майданчиків, спортивний майданчик, городні ділянки, куточки лісу, саду, поля, лікарських рослин. Територію дошкільного закладу прикрашають квітники та різноманітні дерева (туї, берези, горобини, ялини, калини, дуби, бузок, плодові дерева).

         Режим роботи груп закладу дошкільної освіти відповідає запитам батьків. Групи укомплектовані згідно з вимогами Закону України «Про дошкільну освіту» (ст.14). За 12-годинним режимом роботи працює 1 група, за 10,5-годинним режимом – 13 груп., функціонує 14 груп, загальною кількістю – 362 із них: раннього віку -2 групи, дошкільного 12 груп, в тому числі 2 групи компенсуючого типу, 1 різновікова.

          У дошкільному закладі працює 32 педагогів, більшість яких мають великий педагогічний досвід та відповідні кваліфікаційні категорії.

                Мова навчання –  українська.

             Освітня Програма, за за якою працює ЗДО – Програма розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі” (нова редакція), рекомендована Міністерством освіти і науки України, 2014 р

                Для організації повноцінної навчально – пізнавальної діяльності в ДНЗ функціонують музична і спортзала, спортмайданчик, кабінети логопеда і практичного психолога.

               Педагоги дошкільного навчального закладу беруть активну участь у міських конкурсах та акціях, серед них: у міській виставці здобутків освітян міста «Освіта м Суми на шляху реформ», де презентували свої матеріали за напрямом «Сучасні інноваційні освітні технології» та «Передовий педагогічний досвід»; у міському освітньому проекті  «День природолюба» в дошкільних навчальних закладах міста; у І (міському) етапі обласного фестивалю «Гармонія руху» у дошкільних навчальних закладах міста у 2017 році у напрямку художньо – естетичне спрямування  де за активну участь керівнику закладу Гримайло Н.І.  оголошено Подяку  управління освіти і науки Сумської ради;  у І міському етапі обласної виставці – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в  2018 році, де у номінації «Навчально – методичний посібник» відзначено  багатофункціональний посібник «Розумна піца»  вихователів Васильченко Л.А., Коваленко Ю.І., Мелешко Н.Л.  та нагороджено Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІІ місце; у  І (міському) етапі обласного конкурсу інтернет-сайтів дошкільних закладів; у міському фестивалі дитячих колективів закладів дошкільної освіти «Земля – наш спільний дім» і особливо відзначилися у вокальному і художньо – літературному жанрі, музичний керівник Дорда З.В., яка за рішенням журі нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської ради та подарунком від міської організації профспілки працівників освіти за творчий пошук в організації музично – естетичного виховання підростаючого покоління. Інструктор з фізичної культури Ярова Д.О. брала участь у обласному змаганні «Олімпійські ігри з лижних гонок та біатлону». Де здобула перемогу і посіла І місце у лижних перегонах на дистанції 500 м, у змішаній лижній естафеті 4х200 – І місце, у змішаній естафеті «Біатлон» – І місце та нагороджена золотими медалями і Почесними Грамотами від обласної і міської профспілки. Танцювальний номер музичного керівника  Горобченко Т.В. «Ніжність» став лауреатом міського огляду – конкурсу художньої самодіяльності аматорських колективів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста  Суми – 2018 р. «Сузір’я талантів».

       Цього року дошкільний заклад брав участь у благодійних акціях до Всеукраїнського дня інваліда, «Ангели-охоронці для героїв АТО», «Великодній кошик».

        Для підвищення рівня педагогічної компетенції педагоги дошкільного закладу відвідали Міжнародний психолого-педагогічний фестиваль «Перспектива – Суми 2018», майстер-клас для інструкторів з фізичної культури в СДПУ ім. Макаренка на тему «Фітнес та йога для дітей дошкільного віку», тренінгові навчання  «Хмарні технології», та отримали сертифікати 29 педагогів ЗДО.