Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

На виконання п. 2  ст. 11, п. 2  ст. 19  Закону України «Про дошкільну освіту», ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування», наказу управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 23.12.2003 року    № 603, наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 14.05.2018 № 403 «Про організацію обліку дітей дошкільного віку»  та з метою прогнозування мережі закладів дошкільної освіти відповідно до освітніх запитів населення та створення умов для здобуття громадянами дошкільної освіти забезпечити організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку на закріпленій території.

Додаток 1  до наказу управління                                                                                                                                                  освіти і від 14.05. 2018№  403

Територія обслуговування, закріплена за закладом дошкільної освіти міста

ЗДО № 23

Селище:      Веретинівка, Чорнобильський.