Облік дітей. Територія обслуговування.

Згідно ст. 11 Закону України “Про дошкільну освіту” заклад дошкільної освіти задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти. Дошкільний заклад надає послуги для всієї Сумської міської територіальної громади

Ведення обліку дітей дошкільного віку здійснюється відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Мінстрів України від 13.09.2017 року № 684 (зі змінами), на виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.02.2021 р. № 104 “Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Сумській міській територіальній громаді”, наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 11.03.2021 р. № 51 “Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного та учнів у Сумській міській територіальній громаді”.

Засновником не визначена територія обслуговування, тому заклад дошкільної освіти приймає дітей  Сумської міської територіальної громади.

Організація освітньо-виховного процесу у 2023-2024 н.р.  з вихованцями закладу буде здійснюватися за змішаною формою навчання (очно-дистанційно). За результатами опитування батьків, та поданими заявами 80% батьків виявили бажання на очну форму навчання і 20% на дистанційну. Створено належні умови для задоволення птреб батьків в наданні освітніх послуг для їх дітей.