Облік дітей. Територія обслуговування.

1. Згідно ст. 11 Закону України “Про дошкільну освіту” заклад дошкільної освіти задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти.

Засновником не визначена територія обслуговування, тому заклад дошкільної освіти приймає дітей  Сумської міської територіальної громади.

Ведення обліку дітей дошкільного віку здійснюється відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів,завтердженого постановою Кабінету Мінстрів України від 13.09.2017 року № 684 (зі змінами), на виконання рвшення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.02.2021 р. № 104 “Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Сумській міській територіальній громаді”, наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 11.03.2021 р. № 51 “Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного та учнів у Сумській міській територіальній громаді”