Річний звіт за 2020-2021 н.р.

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», наказу МОН України № 55 від 28.01.05 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23 березня 2005 року № 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» 31 травня 2021 року о 16:30 дистанційно відбувся звіт завідувача ЗДО 23 Гримайло Н. І.  про діяльність закладу дошкільної освіти за 2020-2021 навчальний рік на платформі  Zoom. Даний захід був проведений з метою  подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління закладом дошкільної освіти, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідуючої. На онлайн звітуванні були присутні педагоги, працівники закладу, батьківська громада.

По закінченню звіту завідувач ЗДО висловила щиру подяку колективу закладу за сумлінну працю, за реалізацію всіх поставлених завдання на навчальний рік; батькам за небайдужість, розуміння і турботу, за тісну співпрацю з колективом закладу. Адже саме завдяки батьківській благодійній та спонсорській допомозі, у закладі створена належна матеріально-технічна база, заклад користується попитом серед батьків, колектив може і хоче працювати, втілювати у життя по-справжньому творчі завдання. Головним є те, що заклад прагне бути місцем, де діти завжди можуть відчувати себе комфортно, емоційно позитивно, розвивати свої здібності, кожного дня пізнавати навколишній світ природи та світ людей, мріяти та фантазувати.

Підводячи підсумки роботи за рік, завідувач ЗДО подякувала педагогам закладу, обслуговуючому персоналу, батькам  вихованців за спільну роботу, розуміння і підтримку у  реалізації  освітніх ідей.

Заклад дошкільної освіти й надалі сподівається на подальшу співпрацю з колективом, батьками та громадськістю.

Дякуємо за увагу!

звіт завідувача

протокол звіту завідувача