Використання спонсорських коштів 2021

Адміністрація, педагогічний колектив та вихованці Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №23 «Золотий ключик» м.Суми, Сумської області висловлюють щиру подяку Дмитрий Хандурин , депутату Сумської міської ради. На виділені ним кошти було придбано лінолеум для групових осередків трьох вікових груп. Як результат, це сприяло покращенню матеріальної бази дошкільного закладу та створенню безпечних і комфортних умов перебування дітей у групах.
Дуже приємно жити і працювати з людьми, які не байдужі до потреб дітей-дошкільників. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів та виборців.
Не втрачаємо надію і сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.

Дуже приємно, що в нашій нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Педагогічний колектив, адміністрація, батьки та вихованці закладу висловлюють подяку депутату Сумської міської ради Владислав Куц, за чудовий подарунок – дві пральні машини, який ми отримали.
Дякуємо вам за подарунок! Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблеми дошкільників і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання, як першої сходинки освіти майбутніх громадян.
В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай вам Бог посилає благословення на ваші добрі справи!