Гостьова книга

Зробити запис у книгу відгуків

Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
21 запис
Юлія Юлія
Дуже подобається наш садочок « Золотий ключик». НАШ , тому що , ходив старший синочок , а тепер і донечка відвідує. Із задоволенням ходимо до нього . Не дивлячи на такий важкий стан , всі працівники завжди чуйні, уважні, ввічливі. Велика дякую за це.
Ліза Ліза
Дуже гарний садочок. Моя донька ходить з задоволення, дуже любить своїх вихователів. Мають підхід до кожної дитини, і проводять цікаві заняття з ними.
Александра Александра
Кожного дня,з великим задоволенням ,спішимо у садочок та з гарним настроєм ідемо додому.Дуже уважні вихователі,максимально зацікавлюють малечу заняттями та створюють умови для комфортного перебування діточок у садочку.Завжди прибрана територія садочка та усміхнені працівники. Чудові свята,цікаві ігри,ярмарки та вистави.Дякуємо Вам за наших діток,за те,що у такий час,Ви даєте їм можливість перебувати у стінах садочка,тільки Вашими зусиллями,вони там у безпеці та мають можливість для нормального розвитку та спілкування з однолітками.Мирного неба та Перемоги🇺🇦
Ольга Ольга
Доброго дня! Із задоволенням відвідаємо садочок. Сину подобається, завжди вертається в гарному настрої. Дякуємо вихователям за дружню атмосферу
Вікторія Вікторія
Прекрасний садочок "Золотий ключик". Тут працюють справді вихователі з великої літери! Велика Вам вдячність за вашу працю та велику віддачу нашим діткам.
Ірина Ірина
Любимо "Золотий ключик"я і донька. Я сама вихованка цього закладу. Вдячні дружній теплій атмосфері, якою завжди зустрічають у садочку. В садочку весело,цікаво, привітно. Вдячність психологу та вихователям.
Яна Яна
Гарний садочок .Уважні вихователі.Дякуємо всім працівникам що працюють у такий не легкий час.
Олена Олена
Дякуємо садочку «Золотий ключик» за те що дав змогу нашим дітям відвідувати його у складний час. Дитина задоволена). Дякуємо вихователям за те що займаються з дітками та дають змогу
Наталія Наталія
Нещодавно стали відвідувати садочок , дуже задоволені! Дякую керівнику Олені Валеріївні вихователям групи «Квіточка» донечка швидко одаптувалася до садочка і з задоволенням щоденно іде в садочок. Бажаю нам миру та щоб садочок працював повний день.
Олена Олена
Гарний садок. Приємні люди працюють. У групі Посмішка найкращий Вихователь.
Марина Марина
Садочок найкращий. Усі вихователі уважні та добре ставляться до діток. Дитина з радістю йде в садочок та завжди в піднесеному настрої повертається додому. Дуже класний садочок!!!
Наталія Наталія
Наш дитячий садочок для діток- це цікаве, захопливе, дивовижне,наповнене яскравими подіями життя.Проживаючи ці події в садочку, дітки роблять безцінні відкриття, пізнають світ і себе в цьому світі!!!
Наталія Наталія
Моя дитина ходить в садочок "Золотий ключик". В садочку дуже цікаві заняття, багато матеріалів, дітей розвивають. Надають фото і відеозвіт кожного дня! Вихователі чудові, дуже люблять дітей і до кожної дитини знаходять індивідуальний підхід. Наша дитина ходить до садочку з натхненням, кожний вихідний чекає коли піде до нього, але через цю клятву війну дуже багато пропускаємо... Вихователі щодня на зв'язку, для підтримки створюють теплу та затишну атмосферу для дітей та їх батьків. Це найкращий садочок в нашому мікрорайоні. Тому я та моя родина сміливо можемо рекомендувати" Золотий ключик". Тримайтеся!!!
Інна Інна
Дякую вихователям , психологу, логопедам садочка "золотий ключик" за вашу роботу. За те що знайшли підхід до моєї дитини. Донька з задоволенням відвідує садочок, менша дитина щойно тільки почав ходити по стопам сестрички.
Владислава Владислава
Самый лучший садочок))ребёнок ходит с удовольствием)спасибо огромное воспитателям с ясельной группы,и воспитателям с логопедичечкой группы)Вы самые лучшие
Світлана Світлана
Велике дякую вихователям за їх працю, що в цей не простий час Ви навчаєте діток проводите цікаві заняття!
Ксенія Ксенія
Відвідували ваш садочок. Дуже позитивні враження! Велика подяка всім вихователям. Дитина ходила з радістю! Зараз хочемо віддати в ваш садочок молодшу дитину!
Ольга Ольга
Дякуємо вихователям ДНЗ "Золотий ключик " за вашу працю, за те, що в такий нелегкий час приносите радість нашим діткам. Процвітання садочку 🌹 Скорішої перемоги та миру🙏💙💛
Ольга Ольга
Садочок Золотий ключик гарний і згуртований. З прекрасним колективом. Дякую, дорогі вихователі, спасибі за терпіння і щире розуміння, окрему увагу для кожної дитини, спасибі за веселі ігри з дітками і красиві поробки, чудові свята та вистави для діточок.
Олена Олена
Дякую, дорогі вихователі золотого ключика, спасибі за терпіння і щире розуміння, доброту ваших сердець і окрему увагу для кожної дитини, спасибі за веселі ігри з дітками. Будьте завжди сповнені сил і чудових ідей, бажаємо вам щастя і безкінечної удачі в житті.Мирного неба поскоріше