Наші успіхи

У 2019 році педагоги Сидорова О.В., Царькова Т.М., Яременко А.П., презентували роботу дошкілля Сумщини і стали учасниками одинадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» м.Київ з новинками освітній сфері та системою інтерактивного навчання. Ділилися досвідом та власними доробками для подальшого підвищення якості освіти. Були нагороджені дипломом за презентацію освітніх інновацій і активну участь у розбудові національної освіти.

Роботу керівника Гримайло Н.І. та закладу дошкільної освіти у 2019- 2020 н.році відзначено граматами.

6 грудня 2019 року  вихователь-методист Сидорова О.В. була активним участником  засідання школи молодого вихователя-методиста «МетоПростір» з питань безперервного  професійного вдосконалення «Методичний кабінет ЗДО: функції, документи, діяльність» на базі  закладу дошкільної освіти №50  в місті Миколаїв .  На заході були присутні  педагоги з 16 регіонів України.  Учасники засідання підвищили професійний рівень та  отримали сертифікати.

Наша участь у конкурсах

Розробки педагогічних працівників ЗДО були представлені на І (міському) етапі обласної виставці – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в  2019 році.

Багатофункціональний дидактичний посібник “Граматичні смужки”  вчителя-логопеда Царькової Т.М. був представлений на фестивалі — огляді фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти  «Світ дошкілля» у номінації «Упровадження інноваційних технологій мовленнєвого розвитку з дітьми дошкільного віку» у квітні 2019 року.

Вітаємо наших юних зірок!

У міському фестивалі дитячих колективів «Дитячі мрії» танцювальний номер музичного керівника Горобченко Т.В. та вокальний номер музкерівника Орлової О.В. були відзначені та  відібрані до гала – концерту до Дня захисту дітей.

Логопедичний фестиваль “ЛОГОФЕСТ – 2019”

Вчитель – логопед Царькова Т.М. брала активну участь у фестивалі «Логофест 2019», підготувала авторську презентацію і майстер — клас «Наочне моделювання в групах компенсуючого типу для дітей з порушенням мовлення»

Наших працівників нагороджують

Грамотою Управління освіти і науки СМР
                    Нагороджується   вчи тель-логопед  Царькова Тетяна Миколаївна

Грамотою Управління освіти і науки СМР   Нагороджується   вихователь,                       голова   профспілкового комітету   Яременко Алла Павлівна

Грамотою Управління освіти і науки СМР  за зайняте ІІІ місце у (міському) етапі обласної виставки-огляду кращих методичних розробок   нагороджується вихователь Коваленко Юлія Іванівна

Найщиріші вітання з нагоди нагородження нашого працівника

Грамотою Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України була нагороджена Трохименко І.М. за сумлінну роботу у профспілці із захисту трудових та соціально- економічних прав працівників освіти на День працівників освіти  у жовтні 2018 року

Вітаємо сім”ю Трохименко І.М.

Сім”я нашого помічника вихователя Трохименко І.М. брала активну участь в обласних змаганнях “Мама, тато, я – спортивна сім я”. За спритність , швидкість, кмітливість та добру фізичну підготовку члени родини нашого працівника були нагородженні грамотою громадської організації “Сумська обласна організація всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства “Україна”.