Наші успіхи

Вітаємо колег, завідувача Сидорову О.В., інструктора з фізкультури Пузь О.Т, переможців конкурсу “Освітніх технологій”, авторів найяскравіших та найактуальніших публікацій у журналі “Дошкільне виховання”, визначених за результатами анкетування читачів.

Вітаємо співочу пташечку нашого садочку Брюховецьку Кіру та музичного керівника Оксану Володимирівну за зайняте І місце у Міжнародному конкурсі талантів “Євро весна” з піснею “Соловейко” сл. Г.Бойко, муз.А.Філіпенко

За участь у конкурсі “Гратися і не боятися!” дошкільний навчальний заклад №23 “Золотий ключик” отримав грамоту та подарунки. За підтримки UNICEF Ukraine

Вітаємо вихованку групи “Краплинка” ДНЗ №23 “Золотий ключик” м.Суми Соломію Шевцову та її педагога Оксану Шкурко в здобутті першої премії в INTERNATIONAL ART COMPETITION “День народження таланту”

Цікавим досвідом роботи педагогів закладу поділилися на шпальтах Всеукраїнського щомісячного науково-методичного журналу для педагогів і батьків “Дошкільне виховання”.

Дошкільний навчальний заклад №23 "Золотий ключик" опублікував статті на сайті vseosvita.ua. Вітаємо завідувача та педагогів: Сидорову О.В., Боровик В.В. і Миколенко Л.Я. зі здобуттям сертифікатів.

Вітаємо Сидорову Олену Валеріївну - завідувача ДНЗ №23 "Золотого ключика" та Пузь Олену Тихонівну - фізичного інструктора закладу з здобуттям сертифікатів та публікацією в збірці V Всеукраїнської науково-практичної конференції "Здоров'я, добробут, безпека, освіта для сталого розвитку"

Колектив ДНЗ № 23 "Золотий ключик" долучився до участі у багатожанровому проекті "Фарби осені", організатором якого є благодійна організація KІDS. ДНЗ №23 нагороджений дипломом за зайняте І місце, відмінно пройдену участь.

До участі долучилися педагоги:
Миколенко Л.Я. – поробка “До млина ходили – урожай носили” – І місце.
Литвиненко С.Д. – картина бісером “Ой у лузі червона калина” – І місце.
Євпалова К.В. – художнє фото “Осіння прогулянка” – І місце.
Коваль Ю.В. – поробка “Щедра осінь” – І місце.
Гетьман Л.В. – картина “Осінній парк”, – І місце.
Ходунова К.М. – композиція “Красень боровик” – ІІ місце.
Мелешко Н.Л. – художнє фото “В гостях у Лісовичка” – ІІ місце.
Керівник Олена Сидорова нагороджена Подякою за організацію працівників закладу до участі у проекті. 

Сумський дошкільний навчальний заклади (ясла- садок) №23 «Золотий ключик» м.Суми,  за 2021-2022 навчальний рік був відзначений та нагороджений:

Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за активну участь в міському освітньому проєкті «Я Землі своєї паросток зелений»

 

 

Сумський дошкільний навчальний заклади (ясла- садок) №23 «Золотий ключик» м.Суми,  за 2020-2021 навчальний рік був відзначений та нагороджений:

Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за високий рівень виконання завдань міського освітнього проєкту “Пташинний дивограй”

Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за оригінальність розкриття теми конкурсу “Еко-іграшка” в міському освітньому проєкті “Рішення в стилі ЕКО”

Сертифікатом учасника акції Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Грамотою за зайняте 3 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному заліку лайт конкурсі «Краще оздоблення актової зали ЗДО-2021» конкурсу  ЗСО  та  ЗДО  України “Конкурсна весна – 2021” на «інтернет-порталі   рейтингу  освітніх   закладів  України»

Грамотою за зайняте 2 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному заліку лайт конкурсі «Кращий логопедичний кабінет ЗДО-2021» конкурсу ЗСО  та  ЗДО  України “Конкурсна весна – 2021” на «інтернет-порталі   рейтингу  освітніх   закладів  України»

Ні для кого не секрет, що дошкільний вік має вирішальне значення для формування особистості. У цей час закладається основа всього майбутнього життя людини, в тому числі моральні норми та принципи. Саме тому, так важливо та необхідно проводити з дітьми освітні заходи присвячені відповідальному ставленню до тварин.

Вже традиційно наш заклад дошкільної освіти прийняв участь в акції благодійного фонду, за підтримки Міністерства освіти та науки України, в проведенні Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин та отримав сертифікат учасника.

Всі ми знаємо, як актуальна екологічна тема в даний час, коли багато що залежить від діяльності людини, яка все більше призводить до загибелі навколишнього середовища.

Що ж ми, дорослі, можемо зробити для її збереження? В першу чергу, навчити дітей вже з раннього віку розуміти значимість природи, навчити любити, берегти її і, звичайно ж, направляти всі дії тільки на збереження і відродження всього живого.

Вітаємо заклад дошкільної освіти з отриманням грамоти управління освіти і науки Сумської міської ради за оригінальність розкриття теми конкурсу “Еко-іграшка” в міському освітньому проєкті “Рішення в стилі ЕКО”.

Щиро вдячні всім за активну участь в реалізації проєкту, за дбайливе ставлення до природи, навички раціонального природокористування, формування екологічної культури особистості дошкільника.

“Скажи мені – я забуду,

Покажи мені – я запам’ятаю,

Дай мені зробити це

І це стане моїм назавжди.”

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №23 “Золотий ключик” нагороджен грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за високий рівень виконання завдань міського освітнього проєкту “Пташинний дивограй”

Велика подяка педагогічному колективу, вихованцям та батькам за активну участь у міському проєкті.

 У 2019 році педагоги Сидорова О.В., Царькова Т.М., Яременко А.П., презентували роботу дошкілля Сумщини і стали учасниками одинадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» м.Київ з новинками освітній сфері та системою інтерактивного навчання. Ділилися досвідом та власними доробками для подальшого підвищення якості освіти. Були нагороджені дипломом за презентацію освітніх інновацій і активну участь у розбудові національної освіти.

Роботу керівника Гримайло Н.І. та закладу дошкільної освіти у 2019- 2020 н. р. відзначено грамотами.

6 грудня 2019 року  вихователь-методист Сидорова О.В. була активним участником  засідання школи молодого вихователя-методиста «МетоПростір» з питань безперервного  професійного вдосконалення «Методичний кабінет ЗДО: функції, документи, діяльність» на базі  закладу дошкільної освіти №50  в місті Миколаїв .  На заході були присутні  педагоги з 16 регіонів України.  Учасники засідання підвищили професійний рівень та  отримали сертифікати.

 
 

Розробки педагогічних працівників ЗДО були представлені на І (міському) етапі обласної виставці – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в  2019 році. 

Багатофункціональний дидактичний посібник “Граматичні смужки”  вчителя-логопеда Царькової Т.М. був представлений на фестивалі — огляді фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти  «Світ дошкілля» у номінації «Упровадження інноваційних технологій мовленнєвого розвитку з дітьми дошкільного віку» у квітні 2019 року.

Вітаємо наших юних зірок!

У міському фестивалі дитячих колективів «Дитячі мрії» танцювальний номер музичного керівника Горобченко Т.В. та вокальний номер музкерівника Орлової О.В. були відзначені та  відібрані до гала – концерту до Дня захисту дітей. 

Логопедичний фестиваль “ЛОГОФЕСТ – 2019”

Вчитель – логопед Царькова Т.М. брала активну участь у фестивалі «Логофест 2019», підготувала авторську презентацію і майстер — клас «Наочне моделювання в групах компенсуючого типу для дітей з порушенням мовлення»

Наших працівників нагороджують 

 Грамотою Управління освіти і науки СМР
 Нагороджується   вчитель-логопед  Царькова Тетяна Миколаївна 

Грамотою Управління освіти і науки СМР нагороджується вихователь,  голова профспілкового комітету Яременко Алла Павлівна

Грамотою Управління освіти і науки СМР  за зайняте ІІІ місце у (міському) етапі обласної виставки-огляду кращих методичних розробок   нагороджується вихователь Коваленко Юлія Іванівна

Найщиріші вітання з нагоди нагородження нашого працівника

Грамотою Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України була нагороджена Трохименко І.М. за сумлінну роботу у профспілці із захисту трудових та соціально- економічних прав працівників освіти на День працівників освіти  у жовтні 2018 року

Вітаємо сім’ю Трохименко І.М.

Сім’я нашого помічника вихователя Трохименко І.М. брала активну участь в обласних змаганнях “Мама, тато, я – спортивна сім я”. За спритність , швидкість, кмітливість та добру фізичну підготовку члени родини нашого працівника були нагородженні грамотою громадської організації “Сумська обласна організація всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства “Україна”.