Конкурси. Наші успіхи

Вихователь дошкільного закладу Євпалова К.В. друкувала свої статті в книгах Дошкільна і початкова освіта.Реалії та перспективи. Частина перша 2019 року. Стаття «Екологічне виховання дошкільників під час дослідницької діяльності».

Актуальні питання дошкільної і початкової освіти — 2018. Стаття «Значення дослідницької діяльності в природі у розвитку дітей дошкільного віку».

Дошкільна освіта: від традицій до інновацій 2017 рік. Стаття «Рухова активність як засіб повноцінного фізичного розвитку дошкільників», «Розвиток трудових умінь і навичок дітей середнього дошкільного віку».

Також педагоги дошкільного навчального закладу постійно беруть активну участь у міських виставках,  конкурсах, фестивалях  та акціях, серед них: у міському конкурсі – виставці «Модернізація освіти: крок до формування нової генерації українців» у серпні 2018 року з дидактичними посібниками. активну участь у І (міському) етапі обласної виставці – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в  2019 році; також активну участь шостий рік поспіль у  І (міському) етапі обласного конкурсу інтернет-сайтів дошкільних закладів (у травні 2019 року створено новий сайт — http://dnz23.sumy.ua/buling/); у огляді – конкурсі на кращий стан пошуково – дослідницьких ділянок на території закладу у номінації «Екологічні стежини»; у міському фестивалі дитячих колективів закладів дошкільної освіти «Дитячі мрії» і особливо відзначилися у танцювальному і  вокальному жанрі та  відібрані до гала – концерту до Дня захисту дітей. Вчитель – логопед Царькова Т.М. брала активну участь у фестивалі «Логофест 2019», підготувала авторську презентацію і майстер — клас «Наочне моделювання в групах компенсуючого типу для дітей з порушенням мовлення» та фестивалі — огляді фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти  «Світ дошкілля» у номінації «Упровадження інноваційних технологій мовленнєвого розвитку з дітьми дошкільного віку» у квітні 2019 року. Танцювальний номер музичного керівника  Горобченко Т.В. став лауреатом міського огляду — конкурсу художньої самодіяльності аматорських колективів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста  Суми – 2019 р. «Сузір’я талантів».

Для підвищення рівня педагогічної компетенції 5 молодих педагогів дошкільного закладу відвідали Міжнародний психолого-педагогічний фестиваль «Перспектива – Суми 2019» і звітували перед колективом у формі презентації, інструктор з фізкультури Яєшник К.С. була активним учасником майстер-класу для інструкторів з фізичної культури в СДПУ ім. Макаренка на тему «Аеробіка і фітболгімнастика  для дітей дошкільного віку», молодий вихователь Склярова В.О.  набувала досвіду в авторській творчій майстерні Людмили Шульги, що дало змогу провести цікавий креативний, змістовний майстер – клас «Намалюй портрет колеги», «Пейзаж», «Натюрморт». Музичний керівник Горобченко Т.В. відвідала у грудні 2018року хореографічний майстер – клас та провела з педагогічними працівниками флешмоб «Танцюй!». Також інстуктор з фізкультури і музкерівник були активними учасниками майстер – класів «Черлідінг та сучасні види спорту». Отримали сертифікати 12 педагогів ЗДО.

Молодий вихователь Склярова В.О.  набувала досвіду в авторській творчій майстерні Людмили Шульги, що дало змогу провести цікавий креативний, змістовний майстер – клас «Намалюй портрет колеги», «Пейзаж», «Натюрморт».

Вихованці «Золотого ключика» прийняли активну участь у фестивалі «Дитячі мрії»

Логопедичний фестиваль «ЛОГОФЕСТ — 2019»

Грамотою Управління освіти і науки СМР
                    Нагороджується   вчитель-логопед  Царькова Тетяна Миколаївна

Грамотою Управління освіти і науки СМР   Нагороджується   вихователь,                       голова   профспілкового комітету   Яременко Алла Павлівна

Грамотою Управління освіти і науки СМР  за зайняте ІІІ місце у (міському) етапі обласної виставки-огляду кращих методичних розробок   нагороджується Коваленко Юлія Іванівна

Грамотою Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України була нагороджена Трохименко І.М. за сумлінну роботу у профспілці із захисту трудових та соціально- економічних прав працівників освіти на День працівників освіти  у жовтні 2018 року

Грамотою громадської організації «Сумська обласна організація всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства «Україна» нагороджена сім»я нашого помічника вихователя Трохименко І.М. за участь в обласних змаганнях «Мама, тато, я — спортивна сім я».