Педагогічна майстерня

“Людина свято: щоденні ресурси для мажорного настрою” – саме так називався майстер-клас, що відбувся в нашому садочку завдяки музичному керівнику Оксані Володимирівні. У залі панував мажорний настрій серед педагогів, сяяли посмішки на устах, бо чарівна мелодія натхнення і творчості підхопила кожного.

Презентація власного досвіду  вихователя Грами Віти Олександрівни. Тема: Пошуково-дослідницька робота з дошкільниками на метеомайданчику”

Презентація власного досвіду  вихователя Телелюхиної Ірини Вікторівни. Тема: “Технологія проектої діяльності”

Презентація власного досвіду  вихователя Миколенко Людмили Яківни. Тема: “Формування цілісного позитивного сприйняття природи засобами екологічної стежини”

Презентація власного досвіду  вихователя Панібратенко Тетяни Юріївни. Тема: “Збагачення досвіду дітей раннього віку засобами сенсорно-пізнавального простору”

Презентація власного досвіду  вихователя Ходунової Катерини Максимівни. Тема: “Розвиток математичних здібностей у дітей молодшого дошкільного віку засобами ігрової діяльності”

Презентація власного досвіду  вихователя Мелешко Наталії Леонідівни. Тема: “Ознайомлення дошкільників з історією та культурою рідного міста, як складової національно-патріотичного виховання”

Презентація власного досвіду  вихователя Гетьман Людмили Володимирівни. Тема: “Використання технологій К. Крутій «Стіни, які говорять» у роботі з дітьми раннього віку”

Презентація власного досвіду  вчителя-логопеда Царькової Тетяни Миколаївни. Тема: “Використання методу наочного моделювання в роботі з дітьми із ЗНМ”

Презентація власного досвіду  вчителя-логопеда Нагаєвської Ольги Іванівни. Тема: “Використання нейропідходу в корекційно-розвитковій роботі з дітьми з вадами мовлення”

Майстер-клас “Лялька-мотанка”

Провела вихователь групи №8 “Сонечко” Мелешко Наталія Леонідівна

Лялька-мотанка зберегла в собі сакральні знання та силу. Такий сувенір може стати родинним оберегом та спадком, котрий ввібрав в себе вікові знання та вірування.

Майстер-клас з пісочної анімації та роботи із сенсорними коробками

Провела вихователь групи №2 “Суничка” Євпалова Катерина Валентинівна