Умови прийому дітей

           

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ

ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

            Ваш малюк підріс, почав самостійно рухатись і Ви вирішили, що він має здобувати дошкільну освіту в нашій дошкільній установі.

Перше, що необхідно знати Вам, шановні батьки:

            Усвідомте, що Ваше власне хвилювання передається дитині.  Щоб запобігти цьому, заздалегідь познайомтеся з вихователями та особливостями організації життя в групі.

Дайте дитині позитивну перспективу:

 • розкажіть, що в ДНЗ багато іграшок, дітей і їй там буде добре, цікаво;
 • підпорядкуйте домашній режим до режиму роботи ДНЗ;
 • особливо дотримуйтесь часу сну і періодів харчування.                 
 • навчіть дитину елементарних навичок обслуговування;
 • подбайте про психологічне і фізичне здоров′я дитини;
 • повідомляйте вихователів про звички та вподобання Вашого малюка, про особливості здоров′я і поведінки;
 • потурбуйтесь про нервову систему сина чи доньки.

В перші дні перебування не залишайте малюка на цілий день в ДНЗ.

Документи неохідні для вступу в ДНЗ «Золотий ключик»

 1. Заява на ім’я  керівника установи.
 2. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду (форма №086-1/0)
 3. Карта профілактичних щеплень (форма №063-0) 
 4. Копія свідоцтва про народження.

   

Електронна реєстрація дітей в дошкільний навчальний заклад
(на допомогу батькам, які хочуть щоб дитина відвідувала дитсадок)

Адреса для реєстрації https://reg.isuo.org/
Додаткова інформація щодо процедури реєстрації https://reg.isuo.org/upload/manual_ukr.pdf

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ    ДО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

На виконання листа управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації  від 25.09.2013  № 03-07/6496   «Про забезпечення контролю за електронним записом у дошкільні навчальні заклади», листа управління освіти і науки Сумської міської ради від 02.10.2013 № 01-18/1307 «Про забезпечення контролю за електронним записом у дошкільні навчальні заклади», з метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей до вступу у дошкільний навчальний заклад, мінімізації людського впливу на порядок прийняття дітей до дошкільного закладу прийом дітей до ДНЗ здійснюється відповідно до  електронної черги в дошкільний навчальний заклад, сформованої на сайті  http://reg.isuo.org.  

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (із змінами): 

1. Прийом дітей до навчального закладу здійснюється  керівником протягом календарного  року на підставі заяви батьків або осіб,  які їх замінюють,  медичної довідки про стан   здоров’я дитини з висновком  лікаря, що дитина  може відвідувати дошкільний навчальний заклад,  довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для  прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу, а також для прийому дітей з порушеннями слуху, зору,   мови, опорно-рухового  апарату, інтелекту,  затримкою психічного   розвитку в  інклюзивні  групи  додатково  подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою та індивідуальна  програма  реабілітації  для дітей  з  інвалідністю.

2. Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник   зобов’язаний   ознайомити   батьків  або  осіб,  що  їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

3. Групи  у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими  (одновіковими,  різновіковими),  сімейними   (родинними) ознаками.

4.  Переведення  дітей  з  однієї  вікової  групи  до  іншої, формування  новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

5. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

6. Дошкільний навчальний заклад здійснює соціально-педагогічний патронат сім’ї з метою забезпечення умов для здобуття дошкільної освіти дітьми дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, але не відвідують дошкільних закладів, та надання консультаційної допомоги сім’ї.

        Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту»:

п. 5. Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.

        У дошкільних закладах міста Суми, відповідно до рішення сесії Сумської міської ради  від 13.01.2016  № 227-МР «Про встановлення вартості харчування дітей та учнів у навчальних закладах м. Суми» встановлено розмір плати батьків за харчування дітей          у дошкільних навчальних закладах, центрах розвитку дитини та дошкільних відділеннях НВК у розмірі 60 відсотків від встановленої вартості харчування на день.