“Про психологічну підтримку учасників освітнього процесу”
В умовах російської воєної агресії серед дітей та дорослих набувають поширення такі прояви психічного здоров’я, як гострі емоційні розлади, реактивні стани, горе, переживання втрати близьких, дезорієнтація та панічні напади. З огляду на це, одним із важливих пріорітетів у діяльності закладів освіти в умовах воєного стану є забезпечення психологічної стійкості учасників освітнього процесу, збереження та зміцнення …
Тренінг для педагогів «Профілактика жорстокого поводження з дітьми»
У рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” пройшов психолого – педагогічний тренінг для педагогів «Профілактика жорстокого поводження з дітьми», з метою: попередження психологічного, фізичного насилля над дітьми, натхнення інтересами та потребами дитини; сприяння усвідомленню педагогами важливості відповідального ставлення до батьківства; поглиблення знання педагогів щодо застосування різноманітних методів виховання дітей; ознайомлення із сучасними методами роботи з батьками; стимулювання творчої діяльністі. Зміст роботи: – …
Інформації щодо протидії насилля
Шановні педагоги, звертаємо вашу увагу на інформації щодо протидії насилля для ознайомлення та використання у роботі. 📎Вебінар на тему “Перша дитяча подорож безпечним інтернетом що про це має знати вихователь” 📎 Матеріали щодо запобігання насильству та експлуатації дітей в цифровому просторі розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilnaosvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti 📎навчально-методичний посібник для фахівців закладів дошкільної …
План заходів “16 днів проти насильства”
План заходів участі у Всеукраїнській компанії “16 днів проти насильства”
Запис вебінару для педагогічних працівників на тему онлайн-безпеки.
Запис вебінару для педагогічних працівників на тему онлайн-безпеки. Мета навчання: -удосконалити компетентності педагогічних працівників щодо виявлення та реагування на випадки потрапляння дітей у ризиковану ситуацію онлайн (у тому числі й сексуального насильства онлайн); -провести профілактичні дії для захисту дітей від ризиків в інтернеті. https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=616967339758251
Стаття 42 «Академічна доброчесність»
Академічна доброчесність – це етичні принципи та правила, яких мають дотримуватися всі учасники освітнього процесу, аби забезпечити довіру до результатів навчання. Для детального ознайомлення переходьте за посиланням https://www.pedrada.com.ua/article/1506-stattya-42-akademchna-dobrochesnstutm_source=letter&utm_medium=letternews&utm_campaign=letternews_rnvp_040918&ustp=F
Базовий компонент дошкільної освіти 2021р.
«Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти – стартовою платформою особистісного розвитку дитини. Затверджений стандарт забезпечить підвищення якості дошкільної освіти в Україні та приведення її до відповідності міжнародним стандартам. В основу документа покладено ідеї гуманістичної педагогіки, патріотичного та громадянського виховання та солідарної відповідальності держави, громади, родини, фахівців педагогічної освіти й інших …
13 книг про виховання і стосунки з дітьми
13 книг про виховання і стосунки з дітьми: добірка до Дня родини