Театр

З давніх-давен відоме гасло “Твоє здоров’я – в твоїх руках”, але щоб навчитися берегти здоров’я, треба знати про самих себе, про стан свого організму. Слово “здоров’я” супроводжує дитину від моменту її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, три-п’ятирічний малюк каже: “Я здоровий, якщо не хворію”.

Формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей – одна з актуальних завдань нашого суспільства та закладу дошкільної освіти. Наші педагоги підготували для дітей цікаву лялькову виставу  «Кабанчик-веселунчик за здоровий спосіб життя», яка викликала живий інтерес у вихованців. Мета перегляду даної вистави: сформувати розуміння у дітей терміну «здоровий спосіб життя»; виховувати у дітей бажання турбуватися про своє здоров’я та вживати корисну їжу.

Здоров’я людини – як повітря: його не помічаємо, про нього не турбуємось, доки воно є. І головне завдання наших педагогів – допомогти майбутньому поколінню зрозуміти, що його необхідно цінувати, берегти і підтримувати. Так в ігровій формі  ми розповіли дітям про необхідність дотримуватись здорового способу життя.