Ляльковий театр в гостях у дитячому садочку з виставою “Поросятко Чок”

Важливу роль у розвитку дитини відіграє зв’язок з оточуючим світом. Один із найяскравішим способів донести інформацію до дитини – ляльковий театр. Ляльковий театр збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.

В  гості до дітлахів завітала вистава-казка, у якій живуть милі звірята, яких точно полюбляють і шанують наші вихованці. Діти весело зустрічали героїв вистави, які ожили у чарівному світі, та з цікавістю спостерігали як розвиваються події, співпереживали героям, раділи перемозі добра. Щасливі посмішки, в очах вогонь, радість на обличчі – свідчення того, як діти люблять ляльковий театр. Дошкільнята занурились у світ незабутньої атмосфери театру. Хвилинки спілкування із світом театру суттєво додали вихованцям закладу веселого настрою, позитивних емоцій, чарівності казки.