День відкритих дверей

З метою популяризації діяльності дошкільного закладу, активізації взаємодії педагогічного колективу і сімей вихованців був проведений День відкритих дверей. Дитячий садок радо зустрів маленьких гостей та їх батьків . Для дошкільнят, їх батьків та вихователів це хороша нагода поспілкуватися та знайти місточок до співпраці. Основною метою заходу було ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу та надання необхідних рекомендацій щодо зарахування  у ЗДО майбутніх вихованців. Робота педагогічного колективу була спрямована на виконання запланованих заходів, які дали можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі, переглянути та прийняти участь у видах та формах роботи, які активно використовують педагоги. Батьки побачили, як відбувається щоденний освітній процес в дитсадку. Вихователі та діти займалися звичними справами: проводили бесіди та спостереження, ранкову гімнастику, заняття з навчання грамоти, художньо-естетичного, пізнавального та фізичного розвитку, снідали та обідали. Всі заходи відбувалися в ігровій формі. Батьки також мали змогу брати безпосередню участь в освітньому процесі та отримати консультації за запитом.
Гарні враження у батьків залишились від перегляду флеш мобу “Серце віддаю дітям”. Талановиті малята поважно читали вірші, співали, грали ігри та розважали гостей запальними таночками.
Батьки ознайомилися з організацією харчування дітей.
Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною і потрібною.