Музично-розважальний квест «Миколай, до нас в гості завітай»

Настав чарівний і довгоочікуваний день – святого Миколая. Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи, почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання …
День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято – прекрасний шанс упустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити найкраще !
Така казка завітала напередодні і в Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №23 “Золотий ключик”.
Під час музично-розважального квесту «Миколай, до нас в гості завітай» дітям зустрічалися Зима-чарівниця, Добра Фея, з якими дошкільнята брали участь в естафетах, змагалися, співали, розповідали вірші, танцювали. Не обійшлося і без витівок маленької Ябеди, яка хотіла зашкодити святому Миколаю потрапити в садок та забрати всі подарунки собі. Наші розумні та спритні діти зібрали зірочки за виконані завдання та освітили шлях Святому Миколаю до садочку. Діти у віршах та піснях попрохали у святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини. Виявилося, що в дитячому садку живуть слухняні дошкільнята, адже до кожного з них завітав святий Миколай та порадував солодкими подарунками. За це малюки подякували йому та пообіцяли бути слухняними, добрими й надалі.
Сьогодні були проведені тематичні заняття «День святого Миколая» з метою закріплення знання дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у дітей доброту, чуйність, гуманність та милосердя. Вихователі продовжили вчити дітей шанувати народні традиції як духовну окрасу народу. Діти поділилися своїми враженнями від того, які подарунки їм під подушку поклав Миколай.
Бажаємо всім, щоб День святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов’ю.