Провітрюючи свою оселю, люди відчиняють вікна, щоб створити комфортну температуру та впустити свіже повітря. На жаль, інколи це буває досить небезпечно для наших дітлахів, якщо у приміщенні є маленькі діти.
Пошук пристроїв, здатних захистити пластикове вікно від спроб дітей його відкрити, починається, як правило, після того, як застають дитину на підвіконні біля відчиненого вікна. Але краще про це подумати заздалегідь.
1.Блокатор
Найпростіший і дешевий спосіб убезпечити представників підростаючого покоління – встановити на віконні конструкції блокатори. Блокуючі металеві засувки кріпляться на нижню частину віконного профілю і не дають маленьким рученятам повернути віконну ручку. Для дітей старшого віку такий спосіб захисту вже не буде настільки ефективним: п’ятирічний малюк запросто відсуне засувку. Тому краще з самого початку вибрати щось надійніше, тим більше, що технологій і способів, що дозволяють це зробити, достатньо.
- Ручка з замком
Віконні блокатори, будучи пристроями найпростішого типу, не гарантують дитині повну безпеку. Більш серйозний захист – заміна звичайних віконних ручок на ручки із вбудованим замком. Так пластикові вікна стануть абсолютно недоступними для дітей, а повернувши ключ у замковій щілині віконної ручки, володар ключа повністю заблокує віконну конструкцію. Ні відчинити його, ні перевести в режим провітрювання у дитини не вийде.
- Дитячий замок
Цей хитрий мініатюрний девайс монтується на нижню частину рами і не дає дитині, навіть при великому бажанні, розкрити віконну конструкцію. Максимум, що може зробити малюк – перевести раму в режим провітрювання. Розкрити навстіж може лише щасливий володар ключа від замка. Провести монтаж замка можна як в момент установки пластикових вікон, так і в будь-який інший час.
Наше завдання – зробити середовище для дитини безпечним, особливо у період відсутності дорослого. Не ризикуйте життям та здоров’ям дитини – виходячи з кімнати, навіть на кілька хвилин, зачиняйте вікна!
Як вберегти дитину від падіння з вікна