Акція новорічних композицій «Збережемо ялинки разом»

З кожним днем все ближче і ближче наближається до нас Новий рік. Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти, – пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще – свято добра, родинного затишку. Підготовка до цього свята в дитячому саду йде в самому розпалі. Вже прикрашаються групи та інші приміщення дитячого садка.
У ці святкові дні наш садочок долучається до міської просвітницької екологічної акції новорічних композицій «Збережемо ялинки разом», на якій представлено розмаїття новорічних прикрас та поробок. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.
Адміністрація та колектив ДНЗ №23 “Золотий ключик” висловлює подяку батькам за розуміння та активну участь у виставці новорічних композицій.
Ділимся і з вами нашим новорічним настроєм та масою ідей, як зробити казковий декор та неймовірні новорічні прикраси на ялинку своїми руками.
Казкового вам Нового року!