Блакитний колір

У блакитні, сині кольори ошатно вдягнувся наш садочок. Тематика кольорових днів дозволила поговорити про глибинну красу планети Земля, про неперевершені чари природи, проважливість і розуміння цінності життя.  Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас.  Синій колір знімає збудження та агресію. Також сприяє розвитку розумових здібностей та поліпшує пам’ять, тому він вважається кольором знання.
Його психологічний вплив: проганяє тривогу, розвиває інтуїцію, очищає мислення, допомагає заглибитися в себе. Знімає напади істерики, м’язову напругу. Допомагає недовірливим, неспокійним, напруженим дітям.  Коли діти починають стомлюватися від робочого тижня, синій колір буде їх стимулювати.