У дитячому садочку працювала пошта Діда Мороза

Новий рік – чудове свято не тільки для малюків, це свято, що робить нас, дорослих і серйозних, знову дітьми. Ми чекаємо і готуємося, а ще загадуємо найпотаємніші бажання. Від усього серця. З вірою в диво.
Традиційно у дитячому садочку працювала пошта Діда Мороза. Діти та вихователі мали змогу написати листи Діду Морозу з найзаповітнішими своїми бажаннями.
Напередодні свята настав час перетворитися на новорічних ельфів з місією допомогти дорослим створити магічну казку для дітей та здійснити всі бажання як малечі так і батьків.  Адже найзаповітніша мрія для всіх батьків – це задоволені, усміхнені, щасливі діти, а у Новорічні свята це саме той час.
Тому ловіть від нас, новорічних ельфів, підказки, як зробити подарунки під ялинкою незабутніми.
З наступаючими святами!