День спонтанного прояву доброти подарувати свої серця дітям!

У рамках співпраці із ЗОШ № 22 – 17 лютого був проведений День спонтанного прояву доброти. Саме в цей день були проведені уроки доброти “В країні доброти, чемності та милосердя”. Під час заходу на прикладах змісту казок, віршів та оповіданнь до свідомості дітей намагалися донести, що доброта – найкраща риса характеру людини.

День спонтанного прояву доброти – це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявити добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина! Гарні справи, то приємно, а ще приємніше їх робити. Люди з світлими серцями та думками вірять в перемогу добра і своєї гідності!