Енергозбереження у квартирі

Енергозбереження у квартирі

 1. Вимикайте з розетки мобільні телефони, ноутбуки, планшети та іншу техніку після того, як вони зарядилися. Так ви заощадите багато електроенергії та вбережете від швидкого зношування акумулятори.
 2. Не тримайте телевізори та інші побутові електроприлади у режимі “сну” (standby). Цей режим споживає багато енергії.
 3. Вимикайте електроприлади з розетки, якщо ви ними не користуєтеся. Навіть вимкнений електроприлад “тягне” з розетки певну кількість енергії.
 4. Коли виходите з кімнати – не забувайте вимикати телевізор та світло.
 5. Заощадити електроенергію допоможе заміна старих лампочок на нові енергозберігаючі (світлодіодні). Термін їхньої служби триваліший, а ваш рахунок на електроенергію зменшиться на 20 %.
 6. Встановіть двокамерні енергозберігаючі вікна, які вбережуть помешкання від потрапляння гарячого повітря влітку та утримуватимуть тепло в квартирі взимку.
 7. Встановіть важільний змішувач. Він змішує воду набагато швидше за традиційний (з двома кранами) і тим самим економить воду
 8. Встановіть на змішувач води аераторну насадку, що майже вдвічі скоротить виток води за хвилину.
 9. Розмістіть за батареями теплозахисні екрани або фольгу, тоді тепловіддача збільшиться на 20%.
 10. Батарея з гладкою поверхнею підвищує тепловіддачу майже на 10%.
 11. Слідкуйте, щоб ваші батареї були завжди відкритими. Уникайте декору на батареях. Тоді батареї грітимуть помешкання, а не штори, стіни та меблі.
 12. Товсті килими чи килимове покриття допоможуть вам утеплити бетонну підлогу.
 13. Дослідіть помешкання на наявність шпаринок у вікнах, дверях, а також в інших місцях, звідки може надходити холодне повітря, та ліквідуйте їх.

ЗАОЩАДЖУЙТЕ БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ – ПЛАТІТЬ МЕНШЕ!