Радо зустрічаємо гостей

Цього навчального року педагоги нашого дошкільного закладу активно ділились своїм досвідом роботи зі слухачами курсів підвищення кваліфікації для колег міста та області СОІППО.  Вихователі ЗДО представили гостям:

• Бінарне заняття  з використанням українського фольклору “В гості  до казки” вихователя Кириченко Н.П. та музичного керівника Орлової О.В. . Родзинкою заняття була гра дітей у тіньовому театрі.
  • Інтегроване заняття з дітьми середнього дошкільного віку “Витівки зимоньки – зими” вихователь Яременко А.П.
  • Інтегроване заняття з дітьми групи компенсуючого типу “Вода – наш ресурс” вихователь Литвиненко С.Д..

Форми роботи, які були запропоновані слухачам курсів підвищення кваліфікації СОІППО , отримали схвальну оцінку.