План реагування на надзвичайні ситуації вихователя закладу дошкільної освіти

Порядок дій вихователя при отриманні сигналу «Увага всім! Повітряна тривога».

1. Відповідальна особа у разі надходження сигналу вмикає наявну систему оповіщення навчального закладу (інтернет звязок через групу Вайбер).
  2. Вихователь має миттєво сповістити дітей (словесно) про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та припинити освітній процес.
  3. Відповідальна особа (керівники структерних підрозділів) разом із вихователем має скоординувати хід евакуації дітей від групи до захисної споруди (укриття).
  4. Відповідальні особи за евакуацію (керівники структурних підрозділів) повинні знаходитись у заздалегідь визначених місцях та допомогти в організації та регулюванні швидкого руху до захисної споруди. До вихователів, усіх груп, приставити помічників.
  5. Медичний працівник повинен знаходитись у відведеному для нього місці для швидкого надання медичної допомоги.
  6. Відповідальні особи за евакуацію (керівники структурних підрозділів) повинні знаходитися біля виходу із захисної споруди для здійснення контролю за порядком укриття учасників освітнього процесу та швидкого реагування у разі, якщо виявиться, що хтось відсутній.
  7. У середині захисної споруди відповідальні особи (вихователі) повинні забезпечити, щоб діти швидко та обережно зайняли свої місця. Після того як усі діти займуть свої місця відповідальний (вихователь) повинен перевірити наявність усіх дітей;
  8. Під час перебування в захисній споруді вихователі та відповідальні особи повинні провести заходи, щоб заспокоїти дітей та всіх, хто знаходиться в ній.