Казка вчить, як на світі жить

Чи є в світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казки? Напевно, ні.
У казках трапляються чарівні пригоди, існують незвичайні речі, діють злі і добрі чародії, рослини і тварини у ній уміють розмовляти. Слухаючи їх у дитинстві, малята несвідомо накопичують досвід, адже вони переживають всі емоції разом із казковими героями: веселяться, сумують, долають перешкоди, вчаться, перемагають зло та несправедливість, радіють перемогам. У нашому закладі дошкільної освіти казка тісно переплетена з театралізованою діяльністю, яку активно впроваджують педагоги у роботі з дітьми (ігри-драматизації, ляльковий, пальчиковий, тіньовий, театр кухлів, на ложках, настільний, театр живої ляльки, театр одного героя та інші)
Улюблені герої дитячих казок допомагають педагогам через театралізовану діяльність здійснювати позитивний вплив на дітей. Казка та театр у дошкільному закладі навчають дошкільнят бачити прекрасне в житті і в людях, сіють в дитячі душі зернинки добра, бажання нести в життя прекрасне і вічне.