Лялькова вистава “Одного разу в країні бактерій та мікробів”

Великий педагог В. Сухомлинський писав: “Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили”.
Навчити дитину змалечку берегти своє здоров’я – завдання батьків і педагогів. Дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд, мотивацію вести здоровий спосіб життя. Днями у нашому закладі дошкільної освіти пройшла лялькова вистава “Одного разу в країні бактерій та мікробів”. Діти весело зустрічали героїв вистави і з цікавістю спостерігали як розвивались події, співпереживали героям, шукали шляхи вирішення складних ситуацій. Герої разом з дошкільнятами закріпили правила особистої гігієни, знання про основи здоров’я та навички здорового способу життя.
Поряд із цим вихованці занурилися в незабутню атмосферу театру. Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після вистави переконливо свідчать, як діти люблять ляльковий театр, адже він збагачує дітей враженнями, викликає у них позитивні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.