Висловлюємо щиру подяку Дмитрий Хандурин

Адміністрація, педагогічний колектив та вихованці Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №23 «Золотий ключик» м.Суми, Сумської області висловлюють щиру подяку Дмитрий Хандурин , депутату Сумської міської ради. На виділені ним кошти було придбано лінолеум для групових осередків трьох вікових груп. Як результат, це сприяло покращенню матеріальної бази дошкільного закладу та створенню безпечних і комфортних умов перебування дітей у групах.
Дуже приємно жити і працювати з людьми, які не байдужі до потреб дітей-дошкільників. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів та виборців.
Не втрачаємо надію і сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.