Випускний бал

Ось і настала ця особлива мить – садок дитячий вже малят до школи проводжає! Випускний бал у дитячому садку – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят, педагогів, батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями, улюбленими вихователями та помічниками вихователів. У нашому дитячому садку №23 “Золотий ключик”- це не день для смутку, а велика подія, адже випуск – це маленька, але дуже важлива сходинка у нове життя.

На урочистих заходах усі випускники показували свій талант, свої уміння та навички, які вони здобули у дитячому садочку, і якими пишаються не тільки вони, але й вихователі та батьки.

Лунали пісні й вірші про садочок та майбутні перші шкільні роки, затанцьовали драйвові флешмоби та зворушливий вже дорослий вальс, звучали слова вдячності усім працівникам дитсадочку. Майбутнім школярам вручили їх перші в житті дипломи про отримання дошкільної освіти, пам’ятні подарунки. Батьки висловили подяку працівникам груп, колективу садочку за створення сімейного затишку, комфорту та надання високого рівня освітніх послуг.

Педагоги, батьки щиро вірять, що у кожного сьогоднішнього випускника у дорослому житті обов’язково здійсниться дитяча мрія та бажають міцного здоровя, тільки вірних друзів, нових знань і звершень, мирного неба, щоб усі діти стали справжніми щасливими людьми.