Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. З 08 по 12 листопада в ЗДО пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:

– бесіда з елементами гри «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»

– перегляд мультфільму «Абетка безпеки на дорозі»

– вікторина «Я – учасник дорожнього руху»

– гра «Дорожні знаки-наші друзі»

– тематичні бесіди «Увага на дорозі – життя у безпеці»

– та інші.

Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.