Спортивна розвага “Зимові пустощі”

Цьогорічна зима порадувала дітей своїм снігом та льодом, приємною погодою, що дало можливість використовувати різноманітні зимові розваги, які так сильно полюбляють діти.
На згадку про зимоньку-зиму у нашому садочку була проведена спортивна розвага на свіжому повітрі “Зимові пустощі”, під час якої малюки, долаючи завдання, продемонстрували свою спритність, влучність, швидкість, витримку та увагу.
У зимовий,сніжний час
У садку розваги в нас.
Кожен радо в ігри грає
Сміх навкруг тому лунає
Діти залюбки виконувати цікаві завдання і естафети, змагалися у перегонах на санчатах та лижах, збирали найсмачніше морозиво, складали чудернацьких сніговиків. Емоції, радість, насолода, захоплення не мали меж.
Заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі сприяють зміцненню імунітету, рухові ігри дарують заряд енергії та позитивний настрій.