Олімпійський тиждень

Днями у закладі дошкільної освіти пройшов Олімпійський тиждень, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Упродовж тижня діти знайомились з історією олімпійських ігор, з кодексом учасників змагань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь, приймаючи участь в турнірах з бадмінтону, футболу, футдаблболу. Гарному настрою та зміцненню здоров’я найменших малят сприяли марафон “Міцніємо у грі”, заняття “Рухливі пальчики – здорові малюки”, свято “Здорові діти- майбутнє України”.
Драйвово та яскраво пройшов майстер клас для дошкільнят від музичного керівника, а для педагогів – організований інструктором з фізичного виховання турнір з флорболу. Багато вражень отримали дошкільники від перегонів на самокатах та велосипедах, від занять на тренажерному майданчику біля ЗОШ №22.
Всі майбутні олімпійці були нагороджені грамотами і медалями за високі досягнення у спорті та зміцненні власного здоров’я, за жагу до перемог.