Новорічний бал у дитячому садку

Новий рік — найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами, одне з найулюбленіших, радісних та душевних свят. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки.
А новорічний бал у дитячому садку – одна з найважливіших подій у підготовці до Нового року і для вихованців, і для їх батьків, і для працівників дошкільного закладу.
Наприкінці грудня у нашому закладі дошкільної освіти відбулись новорічні ранки. Діти з захопленням взяли участь у театралізованих святах разом із Снігуронькою, Сніговиком та казковими героями Бабою Ягою, Королевою, Зимою-чарівницею, Доброю Феєю та ін..
Казково прикрашена ялинка та чарівно вбрана музична зала подарували незабутні враження та настрій малятам. Діти танцювали біля красуні-ялинки, водили хороводи, розповідали вірші, співали та вітали усіх з Новорічним святом.
Сюрпризним моментом було знаходження під ялинкою торбинки з подарунками. Кожна дитина відчула невимовну радість, отримуючи подарунок особисто з рук Сніговичка та Снігуроньки.
Новорічні свята залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади дошкільнятам на цілий рік.