Кольоровий тиждень

“Кольоровий тиждень” – цікавий та пізнавальний проект для
створення сприятливого психологічного комфорту в групах для дітей, розширення та збагачення сенсорних понять (кольорів), емоцій дітей, розвитку інтересу до свого внутрішнього світу та світу інших людей, впровадження в практику роботи з дошкільниками елементів кольоротерапії, як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів.
Протягом тижня барви веселки “завітали” у групи до дітей та “оселились” там на цілий тиждень. Кожен день був особливий. Він був присвячений певному кольору і мав свою тему. Діти із великим бажанням вчилися любити і берегти природу, бути з нею одним цілим; грали в дидактичні, сюжетно – рольові ігри; слухали оповідання, казки, розгадували кольорові загадки, вивчали віршики про розмаїття кольорів; малювали, аплікували, ліпили; фантазували, виконували творчі завдання, підібрані вихователями до кожного кольорового дня.
Кольоровий тиждень провели весело, цікаво та невимушено. Захопленню та гарному настрою не було меж. Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, допомагають зосередитися, розпалюють творчу думку.
Тиждень минув на позитивній хвилі та став справжнім святом для дітей і дорослих.