Дивовижні фантазії осені

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Осінь – чарівна, золота пора, яка надихає, заворожує та закохує!

У нашому садочку вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природнього матеріалу «Дивовижні фантазії осені», ніби то сама осінь приходить до дітлахів у садочок. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії, сміливо використовували різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій , наповнюючи дитсадок соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій. Чого тут тільки не має … Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об’ємні композиції тощо. І все виготовлено з інтересом, любов’ю та неабиякою фантазією.

Виставка поробок вражає оригінальністю задумок, техніками виконання, своєрідністю і неповторністю.

Дякуємо дітям, батькам, педагогам за участь у виставці, мистецтво, креативність, ваші золоті руки!!