День знань

Привіт, дорослі!
Здрастуйте, діти!
День сьогодні незвичайний на світі!
Музика всюди, усмішки і сміх!
Садочок відкрив двері для всіх!
Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у закладах дошкільної освіти. Перший осінній день — особливий та урочистий для кожного, передусім для дітей. Він сприяє усвідомленню дошкільниками цінності знань, викликає оптимістичний радісний настрій та жагу до нових відкриттів.
1 вересня у нашому садочку стартувала подорож до Світу знань 2021-2022 н.р., світу сповненого чарами, веселощями та грою, яскравими враженнями та захоплюючими відкриттями, дитячими посмішками та дзвінким сміхом.
Дітям, батькам, педагогам, у цей день від всієї душі хочеться побажати безмежного щастя та міцного здоров’я, успіхів у освітньому процесі, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!