Прес-центр наших педагогів

Стаття “Інноваційна діяльність учителя-логопеда” завідувача та учителя-логопеда нашого дошкільного навчальнонго закладу увійшла в збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції “Практичний досвід вихователів ДНЗ: уроки війниі перемог” м.Суми, 30 вересня 2022 року.

Статті вихователів нашого закладу дошкільної освіти увійшли в збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції “Виховний вектор діяльності у роботі вихователя закладу дошкільної освіти” м.Суми, 03.12.2021 року:
– Гримайло Н.І. “Виховання особистості дитини за допомогою тіньового театру”
– Боровик В.В. “Використання технологій Д. Кюїзенера та З. Дьєнеша у формуванні логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку”
– Євпалова К.В. “Рухова активність як засіб повноцінного фізичного розвитку дошкільників”

Вихователь дошкільного закладу Євпалова К.В. на друкувала  статті в книгах:

  1. Стаття “Екологічне виховання дошкільників під час дослідницької діяльності”/ Дошкільна і початкова освіта.Реалії та перспективи. Частина перша 2019 року.

  2. Стаття “Значення дослідницької діяльності в природі у розвитку дітей дошкільного віку”/Актуальні питання дошкільної і початкової освіти – 2018.

3. Статті “Рухова активність як засіб повноцінного фізичного розвитку дошкільників”, “Розвиток трудових умінь і навичок дітей середнього дошкільного віку”/Дошкільна освіта: від традицій до інновацій 2017 рік.

В журналі “Дитячий садок” №15 серпень 2017, був надрукований конспект заняття з використанням дослідів для дітей старшого дошкільного віку “У лабораторії Всезнамуса” вихователь Шапошник Н.О.
У нашому садочку працює музичний керівник Дорда З.В., це людина з великим серцем. Саме з такою назвою “Жінка з великим серцем” була надрукована статья у журналі “Педагогічне перо” №25 грудень 2017.