Прес-центр наших педагогів

Вихователь дошкільного закладу Євпалова К.В. на друкувала  статті в книгах:

1. Стаття “Екологічне виховання дошкільників під час дослідницької діяльності”/ Дошкільна і початкова освіта.Реалії та перспективи. Частина перша 2019 року.

2. Стаття “Значення дослідницької діяльності в природі у розвитку дітей дошкільного віку”/Актуальні питання дошкільної і початкової освіти – 2018.

3. Статті “Рухова активність як засіб повноцінного фізичного розвитку дошкільників”, “Розвиток трудових умінь і навичок дітей середнього дошкільного віку”/Дошкільна освіта: від традицій до інновацій 2017 рік.

В журналі “Дитячий садок” №15 серпень 2017, був надрукований конспект заняття з використанням дослідів для дітей старшого дошкільного віку “У лабораторії Всезнамуса” вихователь Шапошник Н.О.
У нашому садочку працює музичний керівник Дорда З.В., це людина з великим серцем. Саме з такою назвою “Жінка з великим серцем” була надрукована статья у журналі “Педагогічне перо” №25 грудень 2017.