МОН та UNICEF Ukraine рекомендують матеріали для вихователів, які можна використати у роботі з дітьми дошкільного віку:

Як говорити про КОРОНА- ВІРУС- 19 із маленькими дітьми

Сьогодні у вимушеній ізоляції вдома батьки дошкільнят стикаються із численними питаннями. Вони потребують нових рішень для планування розпорядку дня, розвитку знань, умінь і навичок своїх дітей, які тимчасово не ходять до садочка, та їх психологічної підтримки.

Сьогодні ми маємо унікальну можливість разом знайти відповіді на ці запитання, разом відпрацювати чіткі та дієві інструкції щодо запровадження безпечної поведінки дитини. Вірус не дотримується географічних кордонів, він не обирає людей за національністю, групою інвалідності, віком чи статтю. Кожна людина у світі ставить перед собою питання – як захистити себе та свої родини від інфікування; як підготувати свою дитину до умов карантину; як озброїти її знаннями щодо безпечної поведінки, як говорити з дітьми про коронавірус?

Поради для батьків та вихователів “Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку”:    relax_for_children