МОН та UNICEF Ukraine рекомендують матеріали для вихователів, які можна використати у роботі з дітьми дошкільного віку:

Як говорити про КОРОНА- ВІРУС- 19 із маленькими дітьми

Як розмовляти з дітьми про коронавірус

Як розмовляти з дітьми про коронавірус

Сьогодні у вимушеній ізоляції вдома батьки дошкільнят стикаються із численними питаннями. Вони потребують нових рішень для планування розпорядку дня, розвитку знань, умінь і навичок своїх дітей, які тимчасово не ходять до садочка, та їх психологічної підтримки.Наш залучений експерт із дошкільної освіти, тренер ВБФ «Крок за кроком» Ольга Косенчук підготувала 5 дієвих порад, що допоможуть упорядкувати життя та спілкування батьків і дітей під час карантину.Із нашого відео ви дізнаєтесь:💁‍♀️як можна відповідати на запитання занепокоєних дітей;🔬у який спосіб пояснювати складні поняття; 🧼яким чином закріплювати важливі гігієнічні навички. Вам буде легше зрозуміти причини й мотиви дитячої поведінки, а також знайти вихід у непростих ситуаціях. Адже зараз ваше головне завдання – дати дітям відчуття безпеки та налаштувати їх на позитивне ставлення до життя. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, поставте їх у коментарях до нашого відео, і ми намагатимемося дати вичерпні відповіді.

Опубліковано UNICEF Ukraine Середа, 15 квітня 2020 р.

Спікер вебінару: Ольга Косенчук, начальник відділу дошкільної та початкової освіти

Державна установа «Український інститут розвитку освіти», кандидат педагогічних наук, доцент

Тема восьмого вебінару: «Як говорити з дітьми про коронавірус».

Сьогодні ми маємо унікальну можливість разом знайти відповіді на ці запитання, разом відпрацювати чіткі та дієві інструкції щодо запровадження безпечної поведінки дитини. Вірус не дотримується географічних кордонів, він не обирає людей за національністю, групою інвалідності, віком чи статтю. Кожна людина у світі ставить перед собою питання – як захистити себе та свої родини від інфікування; як підготувати свою дитину до умов карантину; як озброїти її знаннями щодо безпечної поведінки, як говорити з дітьми про коронавірус?

Поради для батьків та вихователів “Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку”:    relax_for_children